Penetrator z MoS2 200 ml

Producent:
Kod produktu: T10021
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h

Usuwa pozostałości płaszcza pocisku z lufy.

Zastosowanie:
Jest to profesjonalny preparat do czyszczenia luf i komór nabojowych z pozostałości prochu, ołowiu, tombaku, niklu i miedzi.

Przeznaczony do broni centralnego i bocznego zapłonu oraz do broni pneumatycznej. Polecany również dla myśliwych do czyszczenia luf sztucerów i strzelb gładkolufowych. Wzbogacony o dwusiarczek molibdenu.
Produkt nie reaguje z oksydą.
Produkt zgodny ze specyfikacją NATO S-761
Spełnia normę DIN 50021
Pojemnik 200 ml

Sposób użycia:

Rozłożyć broń. Lufę i elementy komór  nabojowych spryskać preparatem, pozostawic na 30 do 40 min. Pozostałość osadu usunąć za pomocą  zmywacza do broni Expand i szczotek do czyszczenia luf.  Tak oczyszczoną broń zakonserwować smarem do broni Expand.

 

UWAGA!
Aerozol łatwopalny, pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzewanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, otwartego ognia. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać i nie spalać po użyciu.
CHRONIĆ PRZE DZIEĆMI.

Po użyciu opakowanie podlega recyklingowi.

 

 

Ilość:
30.00
25.00
Zadaj pytanie

Nasi klienci wybrali także

Czyści, konserwuje i zabezpiecza elementy metalowe i drewniane broni strzeleckiej. Pozostawia cienki film smaru na powierzchni broni co zapobiega korozji. Wypiera wodę jest
Smar do broni w aerozolu Expand 200 ml
Skutecznie czyści i odtłuszcza elementy broni narażone na silne zabrudzenia pozostałościami po spalaniu prochu. Usuwa nagromadzone stare nagary przygotowując broń do dalszej
Zmywacz do broni Expand 400 ml

Zmywacz do broni Expand 400 ml

39.00 zł 35.00 zł
Zaklejki czarne fi 16 mm w rolkach po 1000 szt. Mocny klej
  od 5 rolek cena 7 zł/rolka
od 15 rolek cena 5 zł/rolka
Zaklejki do tarcz czarne 16 mm