Komplet tarcz treningowych do pistoletu pneumatycznego

Producent:
Kod produktu: T04202
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h

Sześć różnych tarcz przeznaczonych do treningu z pistoletu pneumatycznego:

  • Pasek pionowy długi - 10 szt.
  • Pasek pionowy krótki - 10 szt.
  • Pasek poziomy - 10 szt.
  • Kółko czarne bez wartości - 10 szt.
  • Trójkąt - 10 szt.
  • Czarna tarcza - 10 szt.

 Komplet: 6 x 10 szt.

Ilość:
52.00
Zadaj pytanie
1 Nr katalogowy KRÜGER: 3030
Trening suchy = Ćwiczenie techniki trzymania broni: Celownik jest skierowany na czarny pasek. W tym przypadku strzelec powinien się skoncentrować na skupieniu oka celującego wyłącznie na celowniku, nie na tarczy.
Trening czynny / na żywo = Strzelanie do tarczy: Jeżeli strzały schodzą na lewą lub prawą stronę, należy sprawdzić ułożenie chwytu pistoletu w ręce. Istnieje zasada, że oś lufy i ręki powinny tworzyć jedną linię, co pomaga w przyjęciu podstawowej pozycji do strzału. Szerokość paska w przybliżeniu odpowiada szerokości 9 pierścieni.
2 Nr katalogowy KRÜGER: 3032
Przeznaczeniem tej tarczy jest pomoc w wyrobieniu przez strzelca nawyku nie zwracania uwagi na wyniki oraz nie sumowania ich podczas oddawania kolejnych strzałów. Dzięki temu strzelcy unikną utraty koncentracji.
3

Nr katalogowy KRÜGER: 3034
Trening suchy = Pasek na tej tarczy znajduje się w obszarze, na którym (na zwyczajnej tarczy) strzelec skupiałby wzrok na celowniku podczas równomiernego zwiększania nacisku na spust tak, aby strzał został oddany automatycznie w momencie, kiedy z celownika znika pasek i punkt celowania zostaje osiągnięty. Dolna powierzchnia paska odpowiada dolnej części środka (10) zwyczajnej tarczy. Zadaniem strzelca jest oddanie strzału dokładnie w momencie zniknięcia paska z celownika, bez zatrzymania ręki w celu naciśnięcia spustu.

Trening czynny / na żywo = W tym przypadku strzelec powinien oddać 12 strzałów 48 mm nad dolną krawędzią paska, które powinny mieścić się w poziomej linii znajdującej się przynajmniej na szerokości czarnego paska, w celu trafienia w miejsce odpowiadające 9. pierścieniowi.

4

Nr katalogowy KRÜGER: 3036
Trening suchy = Szerokość poziomego paska jest dokładnie taka sama jak szerokość czarnego pola na zwyczajnej tarczy. Celem treningu z tego typu tarczą jest, po przyjęciu przez strzelca podstawowej pozycji, celowanie automatycznie do paska będącego zarazem punktem celowania. Poprzez wykonywanie tego ćwiczenia trenuje się również cofnięcie skupienia wzroku z tarczy na celownik.

Trening czynny / na żywo = Ponieważ wzrok skoncentrowany jest na celowniku, bardzo łatwo jest wychwycić, czy do techniki naciskania spustu nie wkradły się błędy. Celem tego treningu jest oddanie strzałów padających jak najbliżej siebie.

5

Nr katalogowy KRÜGER: 3038
Trening suchy = Układ tarczy z czarnym trójkątem oparty jest na układzie tarcz przeznaczonych do strzelania z pistoletów pneumatycznych. Szerokość dolnej krawędzi trójkąta zbliżona jest do szerokości czarnego pola tarczy (59,5 mm); odległość od podstawy trójkąta do jego wierzchołka wynosi również 59,5mm. Strzelec może z łatwością ustawić celownik na dolną krawędź trójkąta; nieprawidłowa postawa ciała lub zbyt duże napięcie mogą zostać łatwo zidentyfikowane.

Trening czynny / na żywo = Strzały powinny się znajdować jak najbliżej środka trójkąta, w obrębie 9. pierścienia. Dzięki specjalnemu geometrycznemu kształtowi czarnego pola strzelec może z łatwością rozpracować czy, w momencie oddania strzału, celownik był skierowany dokładnie na punkt celowania. Ten element treningu jest również wykonywany przez doświadczonych strzelców podczas przygotowania do zawodów w celu wyeliminowania najczęstszych błędów.

6 Numer katalogowy KRÜGER: 3040
Dzięki treningowi z użyciem tej, całej czarnej, tarczy przeznaczonej do strzelania z pistoletu pneumatycznego strzelec uczy się koncentracji wyłącznie na przyrządach celowniczych.
Odbiór osobisty Świdnica 0 zł
Paczkomaty Inpost od 16 zł
DHL Parcelshop od 16 zł
Firma kurierska od 22 zł
Produkty powiązane

Nasi klienci wybrali także

Tarcza do rozgrywania konkurencji F-CLASS na dystansie 600 m Wykonana na papierze offsetowym 90 g. Wymiary tarczy 700 x 700 mm
Tarcza F-CLASS na 600 m offset
Tarcza do konkurencji F-CLASS na 300 m Wykonana na papierze offsetowym 90 g.
Tarcza F-CLASS na 300 m
Tarcza przeznaczona do rozgrywania konkurencji karabin sportowy, używana do treningów i zawodów klubowych. Tarcza wykonana na zwykłym kartonie 200 g. Tarcze sprzedawane
Tarcze do karabinu sportowego na kartonie