Komplet tarcz treningowych do pistoletu pneumatycznego firmy Krüger

Producent:
Kod produktu: T04202
Dostępność: Produkt niedostępny

Sześć różnych tarcz przeznaczonych do treningu z pistoletu pneumatycznego:

  • Pasek pionowy długi - 10 szt.
  • Pasek pionowy krótki - 10 szt.
  • Pasek poziomy - 10 szt.
  • Kółko czarne bez wartości - 10 szt.
  • Trójkąt - 10 szt.
  • Czarna tarcza - 10 szt.

 Komplet: 6 x 10 szt.

52.00
Powiadom Zadaj pytanie
1 Nr katalogowy KRÜGER: 3030
Trening suchy = Ćwiczenie techniki trzymania broni: Celownik jest skierowany na czarny pasek. W tym przypadku strzelec powinien się skoncentrować na skupieniu oka celującego wyłącznie na celowniku, nie na tarczy.
Trening czynny / na żywo = Strzelanie do tarczy: Jeżeli strzały schodzą na lewą lub prawą stronę, należy sprawdzić ułożenie chwytu pistoletu w ręce. Istnieje zasada, że oś lufy i ręki powinny tworzyć jedną linię, co pomaga w przyjęciu podstawowej pozycji do strzału. Szerokość paska w przybliżeniu odpowiada szerokości 9 pierścieni.
2 Nr katalogowy KRÜGER: 3032
Przeznaczeniem tej tarczy jest pomoc w wyrobieniu przez strzelca nawyku nie zwracania uwagi na wyniki oraz nie sumowania ich podczas oddawania kolejnych strzałów. Dzięki temu strzelcy unikną utraty koncentracji.
3

Nr katalogowy KRÜGER: 3034
Trening suchy = Pasek na tej tarczy znajduje się w obszarze, na którym (na zwyczajnej tarczy) strzelec skupiałby wzrok na celowniku podczas równomiernego zwiększania nacisku na spust tak, aby strzał został oddany automatycznie w momencie, kiedy z celownika znika pasek i punkt celowania zostaje osiągnięty. Dolna powierzchnia paska odpowiada dolnej części środka (10) zwyczajnej tarczy. Zadaniem strzelca jest oddanie strzału dokładnie w momencie zniknięcia paska z celownika, bez zatrzymania ręki w celu naciśnięcia spustu.

Trening czynny / na żywo = W tym przypadku strzelec powinien oddać 12 strzałów 48 mm nad dolną krawędzią paska, które powinny mieścić się w poziomej linii znajdującej się przynajmniej na szerokości czarnego paska, w celu trafienia w miejsce odpowiadające 9. pierścieniowi.

4

Nr katalogowy KRÜGER: 3036
Trening suchy = Szerokość poziomego paska jest dokładnie taka sama jak szerokość czarnego pola na zwyczajnej tarczy. Celem treningu z tego typu tarczą jest, po przyjęciu przez strzelca podstawowej pozycji, celowanie automatycznie do paska będącego zarazem punktem celowania. Poprzez wykonywanie tego ćwiczenia trenuje się również cofnięcie skupienia wzroku z tarczy na celownik.

Trening czynny / na żywo = Ponieważ wzrok skoncentrowany jest na celowniku, bardzo łatwo jest wychwycić, czy do techniki naciskania spustu nie wkradły się błędy. Celem tego treningu jest oddanie strzałów padających jak najbliżej siebie.

5

Nr katalogowy KRÜGER: 3038
Trening suchy = Układ tarczy z czarnym trójkątem oparty jest na układzie tarcz przeznaczonych do strzelania z pistoletów pneumatycznych. Szerokość dolnej krawędzi trójkąta zbliżona jest do szerokości czarnego pola tarczy (59,5 mm); odległość od podstawy trójkąta do jego wierzchołka wynosi również 59,5mm. Strzelec może z łatwością ustawić celownik na dolną krawędź trójkąta; nieprawidłowa postawa ciała lub zbyt duże napięcie mogą zostać łatwo zidentyfikowane.

Trening czynny / na żywo = Strzały powinny się znajdować jak najbliżej środka trójkąta, w obrębie 9. pierścienia. Dzięki specjalnemu geometrycznemu kształtowi czarnego pola strzelec może z łatwością rozpracować czy, w momencie oddania strzału, celownik był skierowany dokładnie na punkt celowania. Ten element treningu jest również wykonywany przez doświadczonych strzelców podczas przygotowania do zawodów w celu wyeliminowania najczęstszych błędów.

6 Numer katalogowy KRÜGER: 3040
Dzięki treningowi z użyciem tej, całej czarnej, tarczy przeznaczonej do strzelania z pistoletu pneumatycznego strzelec uczy się koncentracji wyłącznie na przyrządach celowniczych.
Odbiór osobisty Świdnica 0 zł
Paczkomaty Inpost od 15 zł
DHL Parcelshop od 20 zł
Firma kurierska od 21 zł
Produkty powiązane

Nasi klienci wybrali także

Środek do tarczy pistoletu sportowego wykonany na papierze offsetowym 90 g. Ułatwia szybkie i sprawne zasłonięcie przestrzelin. Rozmiar: 200 x 200 mm Tarcze sprzedawane są
Środek tarczy TS 2 na papierze
Zaklejki do przestrzelin białe fi 15 mm. Na rolce 6000 szt. Mocny klej. Matowe
Zaklejki do przestrzelin białe fi 15 mm (6000 szt.)
Tarcza strzelecka NT 23 P. Popiersie żołnierza. Materiał papier 90 g. Wymiar 500 x 500 mm.  
Tarcze NT 23P - Popiersie żołnierza